Дитячий світ у ресторані «Мельница»
Обладнаний baby-room, дитячі кулінарні майстер-класи, пригодницькі квести, цікаві програми та ігри для наших найменших гостей. Наша мета - посмішка кожного гостя!
Відпочинок для дітей і дорослих
робимо усе, щоб бачити Ваші посмішки частіше
Обладнаний дитячий майданчик
На території ресторанного комплексу «Мельница» передбачений окремий майданчик для відпочинку дітей. На ньому розташовані гірки та гойдалки, а також є місце для спокійних та активних розваг на свіжому повітрі.
Обладнані будиночки baby-room
На літній терасі розташовані два обладнаних будиночка baby-room. Ігрові кімнати заповнюють іграшки та матеріали для дитячої творчості, тож, кожна дитина знайде собі заняття до душі!
Послуги baby-sitter
Щоб найменшим гостям не було сумно, у будиночках baby-room завжди є дорослий, з яким Вашій дитині буде цікаво гратися, спілкуватися та робити саморобки.
Організація свят
День народження дитини неможливий без розваг!Цікава квест-гра, insta-party, анімаційна програма з пошуками скарбу, аніматори, декорування, танцювальні флешмоби, ведучі і фотограф - будь-яке Ваше бажання може стати реальністю.
Кулінарні покатушки
«Кулінарні покатушки» - це особливий вид дитячих розваг у ресторані «Мельница». Він поєднує у собі дитячу розважальну програму, кулінарний майстер-клас та катання на справжньому понтонному катері.
Отримати консультацію або замовити дитяче свято
Ваше ім`я
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних у відповідності до нашої Політики конфіденційності.

Дитячі кулінарні майстер-класи та розважальні квести

поєднуємо корисне з цікавим і веселим