Банкети та відпочинок у ресторані

На території ресторанного комплексу «Мельница» є усе для Вашого ідеального відпочинку
4 зали різної місткості
Літня тераса в яблуневому саду
Річка та обладнаний парк
Заміська атмосфера
Наші зали
На території ресторану обладнані 4 затишних зали різної місткості для комфортного відпочинку
та будь-якого Вашого важливого заходу.
Зал «Круглий»
Місткість залу - до 70 осіб.
Зал «Банкетний»
Місткість - до 50 осіб.
Зал «Білий»
Місткість залу - до 70 осіб.
Зал «VIP»
Місткість - до 12 осіб.
Зал «Круглий»
«Круглий» зал ресторану «Мельница» — це велика барна стійка у центрі та столи, що стоять колом, створюючи затишну атмосферу будиночку лісника.

Дерев'яні столи і поверхні, опудала на стінах — кожен елемент зала «Круглий» продумано у стилістиці середньовікового млина, щоб відправити гостей у минуле та нагадати, що таке справжня «Мельница».
Зал «Банкетний»
«Банкетний» зал ресторану «Мельница» зроблено зі справжнім шиком. Прикрашений квітами, пічкою та справжнім комином, обставлений стилізованими дерев'яними меблями, «Банкетний» зал ресторану ніби створений для справжнього купецького банкету.
Зал «Білий»
«Білий» зал ресторану «Мельница» зроблено у ніжних тонах білого та бірюзового кольорів. Місткість залу - до 70 осіб.

Синхронізовані між собою плазмові екрани, крісла, виконані у модерновій стилістиці, світле і велике приміщення - тут комфортно проводити як бізнес-зустрічі, так і весілля. Ви також можете насолодитися відпочинком у нашому білому залі разом з родиною або друзями.
Зал «VIP»
«VIP»-зал ресторану «Мельница» - це місця для тих, хто хоче відчути особливим своє перебування у ресторані. Цей зал складається з двох відділених кімнат на другому поверсі, що повністю у Вашому розпорядженні.

Якщо Ви хочете провести бізнес-зустріч або важливу вечерю поодаль від усіх гостей, запрошуємо бронювати місця у «VIP»-зал
Місткість залу - до 12 осіб.
Літня тераса
Територія ресторану «Мельница» — це не тільки комфортні і затишні зали, але і велика зелена тераса, розташована у яблуневому саду.

На терасі розташовані столи з лавками, виконані в етнічному стилі, веранди, шатри, бунгало та будиночки — усе для комфортного відпочинку на свіжому повітрі. На літній терасі є місця як для великих компаній або зустрічей усією родиною, так і для романтичних посиденьок.

А коли на місто спускається вечір, вмикаються вогники, тож навіть у темряві кожен гість ресторану може взяти ковдру та насолоджуватися світлою атмосферою спокою та домашнього затишку.