Місце для Вашого
ідеального весілля
4 зали різної місткості та Літня тераса у яблуневому саду
для виїздної церемонії
Отримати консультацію
Неперевершена кухня
організація банкету та формування меню на Ваш смак
Отримати консультацію
Організація весілля
«під ключ»
визначення концепції, уточнення усіх деталей та декорування
у відповідності з Вашими мріями
Отримати консультацію
Повна координація весілля
та організація шоу-програми
банкет і фуршет, ведучі, фотографи, відеографи, шоу-програма та інші важливі елементи свята - усе під пильним контролем нашої команди професіоналів
Отримати консультацію
Увага
до найменших дрібниць
оберіть дату і насолоджуйтесь ідеальним днем
Отримати консультацію
Пропозиція або весілля
на понтонному катері
ми готові здійснити будь-яку Вашу мрію!
Обрати дату
Left
Right
Весілля — це один з найважливіших днів у житті кожного. І ми бажаємо зробити усе можливе, щоб кожне весілля у ресторані «Мельница» було сповненим незабутніми емоціями та найтеплішими моментами.

Наша команда професіоналів готова узяти усе під свій пильний контроль і зробити для Вас весілля мрії! Приходьте і святкуйте свій ідеальний день
у найромантичнішому ресторані Харкова!
Наші послуги
Організація банкету
Для Вашого банкету на території ресторану передбачені 4 комфортних зали різною місткістю та Літня тераса у яблуневому саду для стильної виїздної церемонії. Наші спеціалісти готові допомогти створити ідеальне меню та обрати страви, які точно будуть до вподоби Вашим гостям.
Концепція весілля
Ми з радістю реалізуємо будь-яку Вашу мрію! Ви можете обрати тему, стилістику та концепцію самостійно, або обрати будь-який із вже існуючих концептів, що прийдеться Вам до смаку.
Координація весілля
Наша команда готова повністю контролювати усі питання організації Вашого весілля у відповідності до плану, що буде створено спеціально для Вас.
Ведучій
Дуже важливо запросити на весілля ведучого, що буде подобатися Вам та Вашим гостям! Ми допоможемо обрати найкращого ведучого та узгодимо усі нюанси проведення шоу-програми, щоб Ви були максимально задоволеними результатом!
Фото и відео
Ми співпрацюємо з декількома професійними фотографами та відеографами, що займаються відео- та фотозйомкою весільних церемоній та банкетів. Ми допоможем Вам обрати професійного спеціаліста, матеріали якого будуть Вам найбільше до вподоби.
Декор і флористика
Декорування і квіти роблять весілля унікальним та особливим. Наші я спеціалісти готові зробити цей день максимально чарівним та реалізувати будь-які Ваші побажання.
Розваги та шоу-програма
Ми організуємо музичний супровід, допоможемо обрати діджея, зустрінемося з музикантами, групами, акторами, фокусниками, танцівниками та іншими, кого Ви забажаєте бачити частиною весільної шоу-програми. Ми обов'язково узгодимо з Вами усі Ваші бажання та обговоримо усі деталі.
Виїздна церемонія
За Вашим бажанням ми організуємо виїздну церемонію для Вас і Ваших гостей, підготуємо місце та потурбуємося про усі необхідні елементи для здійснення Ваших бажань.
Варіанти організації
Пакет «Лайт»
- Допомога в організації банкету
- Надання весільних елементів та елементів оформлення в аренду з урахуванням побажань молодих і весільного бюджету
- Апаратура за домовленістю
Пакет «Стандарт»
- Допомога в організації банкету
- Оформлення президіуму з урахуванням бюджету і побажань молодих
- Фотограф
- Відеограф
- Діджей
Пакет «Усе включено»
Повна координація та організація весілля з урахуванням усіх Ваших побажань та весільного бюджету.

Максимальний контроль усіх елементів організації. Ви обираєте дату і насолоджуєтеся результатом, а контроль процесу ми беремо на себе.
Бонус
безкоштовний відпочинок у критій альтанці, обладнаній дерев'яними меблями, каміном, мангалом, розетками, електрикою і умивальником у подарунок молодятам
на другий день святкування весілля!

Мы зробимо усе, щоб Ваше весілля стало весіллям мрії!

Запишіться на безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних у відповідності до нашої Політики конфіденційності.